• Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

Smaller Default Larger

 

Zapraszamy uczniów klas I i II oraz nauczycieli Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu do wzięcia udziału w projekcie "Zaprogramuj swoją przyszłość" finansowanym w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+. Międzynarodowy projekt realizowany we współpracy ze szkołami z Finlandii, Estonii i Hiszpanii trwa od 1 września 2016r. do 31 sierpnia 2018r. Głównym jego celem jest nauka algorytmiki, programowania i myślenia komputacyjnego oraz zastosowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych do rozwiązywania problemów z zakresu różnych przedmiotów szkolnych.

 

Rekrutacja uczestników projektu (uczniów i nauczycieli) rozpocznie się 12 września 2016r. i trwać  będzie do końca września. Aby wziąć udział w rekrutacji należy zapoznać się z regulaminem rekrutacji a następnie złożyć w sekretariacie szkoły lub u koordynatora projektu p. Anety Leśkiewicz formularz rekrutacyjny ze zgodami rodzica/opiekuna prawnego (dotyczy uczniów) lub formularz rekrutacyjny z ankietą (dotyczy nauczycieli). 

Wymagane dokumenty można pobrać ze strony internetowej (linki poniżej) lub sekretariatu szkoły. 

Regulamin rekrutacji uczniów

Formularz zgłoszeniowy ucznia

Regulamin rekrutacji nauczycieli

Formularz zgłoszeniowy nauczycieli

Ankieta do formularza zgłoszeniowego nauczycieli

 

Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną

w ogłoszeniu zawartość merytoryczną.Wyszukiwarka

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.