• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Smaller Default Larger

Udział w uroczystościach państwowych

Po wczorajszych powitaniach naszym uczniom należy się pierwsza pochwała za zaangażowanie i wypełnienie obywatelskiego i szkolnego obowiązku podtrzymywania tradycji narodowych czczenia pamięci o Polakach przelewających krew za Ojczyznę.

1 września w pobliskiej Męce odbywały się uroczystości związane z 77 rocznicą wybuchu II wojny światowej. Uczniowie należący do Pocztu Sztandarowego: Angelika Tomaszewska, Julia Knop i Damian Tokarski z klasy IIIc oraz uczennice Zuzanna Jachimiak i Julia Mizerska z klasy IIa pod opieką pani Ewy Banasiewicz i wicedyrektora szkoły pani Jolanty Wojdały uczestniczyli w uroczystościach związanych z ww świętem.

Również  w wakacje 11 sierpnia uczniowie Pocztu Sztandarowego pod opieką p. Dyrektor Heleny Rajewskiej uczestniczyli w uroczystościach z okazji Święta Wojska Polskiego. 

Tym bardziej jest to miłe i świadczące o dojrzałości naszych uczniów, że potrafią w czas wolny, czas wakacji poświęcić chwile na rzeczy poważne, reprezentując całą społeczność szkolną.

Dziękujemy za tę piękną postawę.

 

Opracowanie: J. Wojdała

 

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.