Udział w uroczystościach państwowych

Po wczorajszych powitaniach naszym uczniom należy się pierwsza pochwała za zaangażowanie i wypełnienie obywatelskiego i szkolnego obowiązku podtrzymywania tradycji narodowych czczenia pamięci o Polakach przelewających krew za Ojczyznę.

1 września w pobliskiej Męce odbywały się uroczystości związane z 77 rocznicą wybuchu II wojny światowej. Uczniowie należący do Pocztu Sztandarowego: Angelika Tomaszewska, Julia Knop i Damian Tokarski z klasy IIIc oraz uczennice Zuzanna Jachimiak i Julia Mizerska z klasy IIa pod opieką pani Ewy Banasiewicz i wicedyrektora szkoły pani Jolanty Wojdały uczestniczyli w uroczystościach związanych z ww świętem.

Również  w wakacje 11 sierpnia uczniowie Pocztu Sztandarowego pod opieką p. Dyrektor Heleny Rajewskiej uczestniczyli w uroczystościach z okazji Święta Wojska Polskiego.

Tym bardziej jest to miłe i świadczące o dojrzałości naszych uczniów, że potrafią w czas wolny, czas wakacji poświęcić chwile na rzeczy poważne, reprezentując całą społeczność szkolną.

Dziękujemy za tę piękną postawę.

Opracowanie: J. Wojdała