Konferencja "Sieradz bierze oddech"

16 czerwca w Teatrze Miejskim w Sieradzu odbyła się konferencja "Sieradz bierze oddech" poświęcona jakości powietrza i przeciwdziałaniu szkodliwej dla zdrowia i życia działalności człowieka. Była ona podsumowaniem projektu ekologicznego realizowanego przez miasto. Podczas konferencji rozstrzygnięte zostały i ogłoszone wyniki konkursów na prezentację ekologiczną i plakat. Wyróżniona została duża grupa uczniów naszego gimnazjum.

Konferencję uświetnił krótki występ artystyczny uczniów naszej szkoły przygotowany pod kierunkiem p. Jerzego Kaszuby:

• Patryka Raźnego kl. IIa
  • Klaudii Salamon kl. IIId
  • Klaudii Szałek kl. IIId
  • Dominiki Szafran kl. IIId
  • Aleksandry Kacprzak kl. IIIc
  • Kingi Pabińczyk kl. IIIc
  • Wiktora Wołoszyńskiego kl. IIIc
  • Igora Ciapy kl. IIIc

Wszyscy ww uczniowie oraz Mateusz Murdzek z kl. IIId zostali również wyróżnieni w konkursie na prezentację multimedialna "Czyste powietrze wokół nas". Igor Ciapa i Wiktor Wołoszyński zajęli II miejsce a Kinga Pabińczyk i Aleksadra Kacprzak - III miejsce.

W konkursie plastycznym I miejsce zajęła Zuzanna Jachimiak z kl. Ia a wyróżnienie otrzymała Lidia Kołodziejczyk z kl. IIIa.

Serdecznie gratulujemy!