• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Konferencja "Sieradz bierze oddech"

16 czerwca w Teatrze Miejskim w Sieradzu odbyła się konferencja "Sieradz bierze oddech" poświęcona jakości powietrza i przeciwdziałaniu szkodliwej dla zdrowia i życia działalności człowieka. Była ona podsumowaniem projektu ekologicznego realizowanego przez miasto. Podczas konferencji rozstrzygnięte zostały i ogłoszone wyniki konkursów na prezentację ekologiczną i plakat. Wyróżniona została duża grupa uczniów naszego gimnazjum.

Konferencję uświetnił krótki występ artystyczny uczniów naszej szkoły przygotowany pod kierunkiem p. Jerzego Kaszuby:

 

 • Patryka Raźnego kl. IIa
 • Klaudii Salamon kl. IIId
 • Klaudii Szałek kl. IIId
 • Dominiki Szafran kl. IIId
 • Aleksandry Kacprzak kl. IIIc
 • Kingi Pabińczyk kl. IIIc
 • Wiktora Wołoszyńskiego kl. IIIc
 • Igora Ciapy kl. IIIc

Wszyscy ww uczniowie oraz Mateusz Murdzek z kl. IIId zostali również wyróżnieni w konkursie na prezentację multimedialna "Czyste powietrze wokół nas". Igor Ciapa i Wiktor Wołoszyński zajęli II miejsce a Kinga Pabińczyk i Aleksadra Kacprzak - III miejsce. 

W konkursie plastycznym I miejsce zajęła Zuzanna Jachimiak z kl. Ia a wyróżnienie otrzymała Lidia Kołodziejczyk z kl. IIIa.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.