• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

Smaller Default Larger

Kiermasz używanych podręczników

Już od dzisiaj uczniowie III mogą odsprzedawać swoje podręczniki uczniom klas II, a uczniowie klas II podręczniki do religii obecnym klasom I. Wycenione i podpisane ołówkiem na tylnej okładce książki należy przynieść do biblioteki.

Rozliczenie z kiermaszu w dniu 23 czerwca (czwartek).

ZWROT PODRĘCZNIKÓW WYPOŻYCZONYCH Z BIBLIOTEKI SZKOLNEJ PRZEZ UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH.

 

Uczniowie klas I będą mogli oddać podręczniki do biblioteki w następującym porządku :

Ia – czwartek 16 czerwca w godz. 8.00 – 15.00

I b – piątek 17 czerwca w godz. 8.00 – 15.00

I c – poniedziałek 20 czerwca w godz. 8. 00 – 11.15 oraz w kolejne dni - wtorek i środę.

Id – wtorek 21 czerwca w godz. 8.00 – 15.00

I e – środa 22 czerwca w godz. 8.00 – 15.00

Wszyscy uczniowie klas pierwszych zostali powiadomieni jak należy oczyścić i naprawić zwracane podręczniki. Każdy uczeń może także indywidualnie zgłosić się do biblioteki i dowiedzieć się jak naprawić uszkodzony podręcznik. Zniszczone lub zagubione podręczniki należy odkupić. W takich przypadkach proszę wcześniejsze zgłoszenie się do biblioteki szkolnej w celu ustalenia szczegółów.

Każdy uczeń może poznać swoje podręczniki po indywidualnym numerze znajdującym się pod pieczątką w podręczniku, po drugim ukośniku w numerze. Wszystkie podręczniki jednego ten ucznia ostatni numer powinny mieć jednakowy. W przypadku niezgodności tych numerów proszę również o wcześniejszy kontakt z nauczycielem bibliotekarzem.

ZWROT KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI

Proszę o zwrot wypożyczonych książek do biblioteki szkolnej do dnia 23 czerwca (czwartek).

 

Opracowanie: I. PierzakowskaWyszukiwarka

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.