• Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Smaller Default Larger

Kiermasz używanych podręczników

Już od dzisiaj uczniowie III mogą odsprzedawać swoje podręczniki uczniom klas II, a uczniowie klas II podręczniki do religii obecnym klasom I. Wycenione i podpisane ołówkiem na tylnej okładce książki należy przynieść do biblioteki.

Rozliczenie z kiermaszu w dniu 23 czerwca (czwartek).

ZWROT PODRĘCZNIKÓW WYPOŻYCZONYCH Z BIBLIOTEKI SZKOLNEJ PRZEZ UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH.

 

Uczniowie klas I będą mogli oddać podręczniki do biblioteki w następującym porządku :

Ia – czwartek 16 czerwca w godz. 8.00 – 15.00

I b – piątek 17 czerwca w godz. 8.00 – 15.00

I c – poniedziałek 20 czerwca w godz. 8. 00 – 11.15 oraz w kolejne dni - wtorek i środę.

Id – wtorek 21 czerwca w godz. 8.00 – 15.00

I e – środa 22 czerwca w godz. 8.00 – 15.00

Wszyscy uczniowie klas pierwszych zostali powiadomieni jak należy oczyścić i naprawić zwracane podręczniki. Każdy uczeń może także indywidualnie zgłosić się do biblioteki i dowiedzieć się jak naprawić uszkodzony podręcznik. Zniszczone lub zagubione podręczniki należy odkupić. W takich przypadkach proszę wcześniejsze zgłoszenie się do biblioteki szkolnej w celu ustalenia szczegółów.

Każdy uczeń może poznać swoje podręczniki po indywidualnym numerze znajdującym się pod pieczątką w podręczniku, po drugim ukośniku w numerze. Wszystkie podręczniki jednego ten ucznia ostatni numer powinny mieć jednakowy. W przypadku niezgodności tych numerów proszę również o wcześniejszy kontakt z nauczycielem bibliotekarzem.

ZWROT KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI

Proszę o zwrot wypożyczonych książek do biblioteki szkolnej do dnia 23 czerwca (czwartek).

 

Opracowanie: I. PierzakowskaWyszukiwarka

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.