• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

Smaller Default Larger

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

31 maja uczniowie klas I odwiedzili największe centrum nauki w Polsce - Centrum Nauki Kopernik. Wizyta w stolicy była też okazją do poznania zabytków Warszawy. 

Uczniowie w ramach zwiedzania CNK wzięli udział w laboratoriach: chemicznym, biologicznym, fizycznym i robotycznym. Pracując w grupach dowiedzieli się jak przebiega proces fotosyntezy, jak powstają polimery, do czego służy kamera termowizyjna oraz jak zaprogramować robota. Uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez pracowników CNK.

Następnie udali się na Stare Miasto, gdzie wraz z przewodnikiem zwiedzili Rynek Starego Miasta, Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, Małą Syrenkę i Barbakan.

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.