MIĘDZYPOWIATOWE POTYCZKI MATEMATYCZNE 2016

Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne - Łask 2016 30 maja 2016 roku uczniowie naszego gimnazjum: Margarita Kulenty (kl. I d), Adam Świniarski (kl. II b), Aneta Machała (kl. III b) i Piotr Sowizdrzał (kl. III d) godnie reprezentowali naszą szkołę w Międzypowiatowych Potyczkach Matematycznych 2016.

Konkurs odbywał się w Gimnazjum nr 1 w Łasku i był uwieńczeniem matematycznych osiągnięć naszych gimnazjalistów, którzy 06 maja 2016 r. zdobyli tytuły laureatów etapu powiatowego. W międzypowiatowych zmaganiach również poradzili sobie bardzo dobrze: I miejsce zajął Piotr Sowizdrzał (III klasa gim.), Aneta Machała zdobyła wyróżnienie (klasa III gim.), natomiast Margarita Kulenty zajęła III miejsce (klasa I gim.). Serdecznie gratulujemy!

oprac.: Marta Szałek

Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne - Łask 2016 Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne - Łask 2016