• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

Smaller Default Larger

MIĘDZYPOWIATOWE POTYCZKI MATEMATYCZNE 2016

Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne - Łask 2016 30 maja 2016 roku uczniowie naszego gimnazjum: Margarita Kulenty (kl. I d), Adam Świniarski (kl. II b), Aneta Machała (kl. III b) i Piotr Sowizdrzał (kl. III d) godnie reprezentowali naszą szkołę w Międzypowiatowych Potyczkach Matematycznych 2016.

 

 

 

Konkurs odbywał się w Gimnazjum nr 1 w Łasku i był uwieńczeniem matematycznych osiągnięć naszych gimnazjalistów, którzy 06 maja 2016 r. zdobyli tytuły laureatów etapu powiatowego. W międzypowiatowych zmaganiach również poradzili sobie bardzo dobrze: I miejsce zajął Piotr Sowizdrzał (III klasa gim.), Aneta Machała zdobyła wyróżnienie (klasa III gim.), natomiast Margarita Kulenty zajęła III miejsce (klasa I gim.). Serdecznie gratulujemy!

oprac.: Marta Szałek

Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne - Łask 2016 Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne - Łask 2016Wyszukiwarka

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.