• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

Smaller Default Larger

II miejsce "Oporników z Trójki"

20 maja 2016r. uczestniczyliśmy w I Powiatowym Konkursie Fizycznym zorganizowanym przez II LO im. S. Żeromskiego w Sieradzu. Nasza drużyna - "Oporniki z Trójki" w składzie: Aneta Machała IIIb, Magdalena Mikołajewicz IIIa, Klaudia Salamon IIId i Piotr Sowizdrzał IIId zajęła II miejsce, otrzymując w nagrodę puchar, dyplom i piłkę do gry w siatkówkę.

 

foto: http://www.zeromski.edu.pl

 

Ponadto lider naszej drużyny Piotr Sowizdrzał zajął także II miejsce w rozgrywkach indywidualnych.

oprac.: Anna Grabowska

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.