• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

Smaller Default Larger

Święto Patrona Szkoły

Święto szkoły

9 maja był dniem szczególnym dla naszej szkoły z uwagi na uroczystość obchodów Święta Patrona Szkoły - Unii Europejskiej. O godzinie 11:40 w sali gimnastycznej rozpoczęła się część oficjalna, w której udział wzięli uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście.

Święto Patrona Szkoły było też okazją do wręczenia nagród laureatom Powiatowych Potyczek Matematycznych 2016. Uczniowie naszego gimnazjum stanowili prawie połowę laureatów tego konkursu. W uroczystości wzięła udział pani Czesława Knul, prezes Prezes Otwartej Pracowni Rozwijania Uzdolnień "Asymptota", która jest organizatorem Potyczek Matematycznych.

Podczas uroczystości uczniowie przedstawili spektakl połączony z prezentacją uzdolnień muzycznych naszych uczniów. 

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.