• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

W rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja młodzież szkoły w poczcie sztandarowym uczestniczyła w uroczystościach miejskich. 

Uczniowie klasy Ic pod opieką p. Izabeli Matławskiej złożyli też kwiaty pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego. Był to hołd pamięci dla wielu wielkich Polaków i szacunku dla idei patriotycznych. Pielęgnując historyczne tradycje łączyliśmy z wieloma delegacjami szkół i instytucji w naszym mieście. 

Opracowanie: J. Wojdała

 

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.