• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Smaller Default Larger

Spotkanie z kapralem 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia

Spotkanie z kapralem 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia28 kwietnia odbyło się interesujące spotkanie uczniów klas II i III z kapralem Łukaszem Piotrowskim z 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia. 

Kapral Łukasz Piotrowski jest żołnierzem 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia, który znajdował się w składzie zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie. W trakcie spotkania z uczniami kapitan opowiedział o celach misji do Afganistanu. Uczniowie dowiedzieli się też, jak wygląda codzienne życie Afgańczyków, z jakimi trudnościami muszą się zmagać na co dzień żołnierze biorący udział w takich misjach i jakie zagrożenia niosą za sobą wyjazdy do krajów owładniętych wojną. Uczniowie obejrzeli podczas pogadanki zdjęcia i filmy z misji polskich żołnierzy do Afganistanu. 

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.