• Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

Smaller Default Larger

Najfajniejsze gimnazjum powiatu sieradzkiego

Najfajniesze Gimnazjum Powiatu SieradzkiegoNasze gimnazjum zdobyło tytuł Najfajniejszego Gimnazjum Powiatu Sieradzkiego w plebiscycie zorganizowanym przez portal sieradz.naszemiasto.pl. W plebiscycie wzięło udział 17 gimnazjów z terenu powiatu sieradzkiego.

Do 19 kwietnia do godz. 23.59 można było oddać swój głos poprzez Facebook, wysyłając SMSa lub rejestrując się w serwisie. Z wynikiem 2007 głosów nasze gimnazjum wyprzedziło w plebiscycie Gimnazjum nr 1 w Sieradzu. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za oddane głosy!

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.