• Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Laureat XV Międzypowiatowego Konkursu Chemicznego

2 kwietnia 2016r. odbyła się w I LO w Łasku XV Edycja Międzypowiatowego Konkursu Chemicznego dla Uczniów Gimnazjum organizowanego przy współpracy z Otwartą Pracownią Rozwijania Uzdolnień "ASYMPTOTA".W konkursie wzięło udział 28 uczestników z 11 szkół.

Laureatem konkursu został Piotr Sowizdrzał z klasy IIId. Ucznia do konkursu przygotowywała p. Lidia Bilakiewicz.

Serdecznie gratulujemy!!!

 

 

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.