Dni zdrowej żywności

Dni zdrowej żywnościW tym roku szkolnym tradycją naszej szkoły stały się comiesięczne stoiska ze zdrową żywnością organizowane przez uczniów klas II, którzy realizują projekt edukacyjny "Czy wiesz, co jesz?" pod opieką pani Ireny Pierzakowskiej. Stoisko zawsze cieszy się ogromnym powodzeniem wśród  młodzieży. Smaczne, zdrowe i kolorowe kanapki, szaszłyki owocowe, koktajle mleczno - truskawkowe oraz sałatki smakują uczniom i nauczycielom.

Kolorowe stoisko ze smacznymi przekąskami tworzy miłą atmosferę w naszej szkole.