• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Dni zdrowej żywności

Dni zdrowej żywnościW tym roku szkolnym tradycją naszej szkoły stały się comiesięczne stoiska ze zdrową żywnością organizowane przez uczniów klas II, którzy realizują projekt edukacyjny "Czy wiesz, co jesz?" pod opieką pani Ireny Pierzakowskiej. Stoisko zawsze cieszy się ogromnym powodzeniem wśród  młodzieży. Smaczne, zdrowe i kolorowe kanapki, szaszłyki owocowe, koktajle mleczno - truskawkowe oraz sałatki smakują uczniom i nauczycielom.

Kolorowe stoisko ze smacznymi przekąskami tworzy miłą atmosferę w naszej szkole. 

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.