Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego "Przyroda u twoich drzwi"

Dzisiaj nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu fotograficznego zatytułowanego "Przyroda u twoich drzwi". Jury w składzie Pan Piotr Bakowicz, Pani Renata Cieploch i Pan Michał Sitarek wyłoniło trzy pierwsze miejsca. Wyniki i nagrodzone fotografie możecie zobaczyć poniżej. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Oto wyniki konkursu:

Miejsce 1 - Lidia Kołodziejczyk z kl. 3a za pracę "Żywy mur"

Miejsce 2 - Katarzyna Zaborowska z kl. 1e za pracę "Król wód"

Miejsce 3 - Emilia Nowak z kl. 3a za pracę  "Wbrew zasadom"

O terminie odbioru nagród osoby te zostaną powiadomione indywidualnie.

Miejsce 1            Miejsce 2              Miejsce 3