• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

Smaller Default Larger

Podsumowanie ostatniego etapu Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

2 laureatów i 4 finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty w Łodzi to kolejny bardzo dobry wynik naszych uczniów w prestiżowych konkursach wojewódzkich. Laureaci mają możliwość dostania się do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej niezależnie od kryteriów przyjętych w rekrutacji a uczeń z tytułem finalisty uzyskuje dodatkowe 7 punktów w tejże rekrutacji.

Tytuł lauerata uzyskali:

- Julia Przybyszewska kl. IIIa - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego, opiekun p. Izabela Kierniakiewicz-Perdek

- Natalia Gwizdała kl. IIId - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii, opiekun p. Izabela Matławska

Tytuł finalisty uzyskali:

- Dawid Strzemieczny kl. IIIe - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego, opiekun p. Ewa Banasiewicz

- Wiktoria Wesołowska kl. IIId -  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii, opiekun p. Izabela Matławska

- Piotr Sowizdrzał kl. IIId - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii, opiekun p. Lidia Bilakiewicz

- Patryk Raźny kl. IIa - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki, opiekun p. Aneta Leśkiewicz.

Gratulujemy sukcesów!

 

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.