• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

Smaller Default Larger

Nasze uczennice triumfują w profilaktycznym konkursie fotograficznym

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości w dn. 22 marca br. w SCK w Sieradzu odbyła się konferencja „Jestem trzeźwy – myślę trzeźwo”. W ramach przygotowań do niej ogłoszono profilaktyczny konkurs fotograficzny skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z rejonu Sieradza i okolic. Dwie nasze uczennice odniosły w nim niekwestionowany sukces - Klaudia Włodarczyk z klasy IIIc, która zajęła pierwsze miejsce i Emilia Nowak z klasy IIIa, która zdobyła wyróżnienie.

 

Zdobywczyni I miejsca to pasjonatka fotografii, członkini koła fotograficznego działającego w naszej szkole, autorka wielu wspaniałych prac, uczestniczka licznych konkursów fotograficznych, w tym także o randze ogólnopolskiej - m.in -  "Piękno leży pod nogami". Jest również autorką jednego ze zdjęć pojawiającego się na stronie szkoły w tzw. "slideshow".

Obu dziewczętom serdecznie gratulujemy!Wyszukiwarka

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.