Koncert umuzykalniający z filharmonikami kaliskimi

Spotkanie umuzykalniająceW dniu 18 marca 2016r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w koncercie umuzykalniającym. Spotkania takie wpisały się już na stałe w tradycję szkoły.

Nie był to pierwszy koncert muzyczny w tym roku szkolnym, a występujący artyści nie są obcy naszej młodzieży. Spotkanie jednak poświęcone było tym razem specyficznym instrumentom muzycznym - trąbce i puzonowi. Artyści w nietuzinkowy sposób przedstawili kilka utworów w których zostały one wykorzystane. Taka forma umuzykalniania młodzieży jest nie tylko ciekawa, ale również pozwala na kształtowanie jej wrażliwości kulturalnej.

Spotkanie umuzykalniająceSpotkanie umuzykalniająceSpotkanie umuzykalniająceSpotkanie umuzykalniające