• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

Smaller Default Larger

Koncert umuzykalniający z filharmonikami kaliskimi

Spotkanie umuzykalniająceW dniu 18 marca 2016r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w koncercie umuzykalniającym. Spotkania takie wpisały się już na stałe w tradycję szkoły.

 

 

 

Nie był to pierwszy koncert muzyczny w tym roku szkolnym, a występujący artyści nie są obcy naszej młodzieży. Spotkanie jednak poświęcone było tym razem specyficznym instrumentom muzycznym - trąbce i puzonowi. Artyści w nietuzinkowy sposób przedstawili kilka utworów w których zostały one wykorzystane. Taka forma umuzykalniania młodzieży jest nie tylko ciekawa, ale również pozwala na kształtowanie jej wrażliwości kulturalnej.

Spotkanie umuzykalniająceSpotkanie umuzykalniająceSpotkanie umuzykalniająceSpotkanie umuzykalniająceWyszukiwarka

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.