Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca zgodnie z tradycją panującą w naszej szkole od lat planujemy nietypowy I Dzień Wiosny. Poniżej przedstawiamy harmonogram tego dnia.

9.00 - rozpoczęcie w sali gimnastycznej

9.00 - 9.15 - koncert I część

9.15 - 9.30 - ogłoszenie wyników konkursów

9.30 - 9.40 dalsza część koncertu

9.45 - 10.10 występ taneczny - hip hop

10.15 - 11.00 występ Teatru Kurtyna

I grupa - klasy IIa, IIb, IIIa, IIIb, IIIc, IIId, IIIe - II piętro

pozostałe klasy: IIc, IId, Ia, Ib, Ic, Id, Ie - zajęcia z wychowawcami

11.05 - 11.50 występ Teatru Kurtyna

II grupa - klasy IIc, IId, Ia, Ib, Ic, Id, Ie - drugie piętro

11.15 - wyjście klas III z wychowawcami na "Dzień Otwarty Szkoły" do I Liceum im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu.

Podczas I Dnia Wiosny wszyscy uczniowie będą mogli korzystać ze stoiska ze zdrową żywnością.