Sukcesy naszych uczniów

22 stycznia 2016r. uczniowie naszej szkoły Krzysztof Składowski z kl. 3b i Dawid Strzemieczny z kl. 3e wzięli udział w konkursie języka angielskiego dla uczniów gimnazjów organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu.

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu sprawdzającego znajomość gramatyki i leksyki języka angielskiego. Ogłoszenie wyników odbyło się tego samego dnia po sprawdzeniu prac przez powołana do tego celu komisje konkursową. Uczeń klasy 3e Dawid Strzemieczny zajął w konkursie I miejsce zdobywając 83% możliwych do uzyskania punktów. W nagrodę otrzymał słownik oraz statuetkę. Natomiast Krzysztof Składowski zdobył 51% punktów i otrzymał dyplom. Serdecznie gratulujemy chłopcom uzyskanych wyników i godnego reprezentowania naszej szkoły!

Opracowanie: E. Banasiewicz