• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

Smaller Default Larger

Sukcesy naszych uczniów

22 stycznia 2016r. uczniowie naszej szkoły Krzysztof Składowski z kl. 3b i Dawid Strzemieczny z kl. 3e wzięli udział w konkursie języka angielskiego dla uczniów gimnazjów organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu. 

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu sprawdzającego znajomość gramatyki i leksyki języka angielskiego. Ogłoszenie wyników odbyło się tego samego dnia po sprawdzeniu prac przez powołana do tego celu komisje konkursową. Uczeń klasy 3e Dawid Strzemieczny zajął w konkursie I miejsce zdobywając 83% możliwych do uzyskania punktów. W nagrodę otrzymał słownik oraz statuetkę. Natomiast Krzysztof Składowski zdobył 51% punktów i otrzymał dyplom. Serdecznie gratulujemy chłopcom uzyskanych wyników i godnego reprezentowania naszej szkoły!

Opracowanie: E. Banasiewicz

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.