• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Uratuj las!

W dniach od 7.03.-11.03.2016r.odbędzie się w naszej szkole zbiórka makulatury. Jest ona elementem działań realizowanych w ramach projektu ,,Ekorozwój naszą przyszłością”. Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w  konkursie  międzyklasowym.

 Przedmiotem konkursu jest zebranie w klasach  jak największej ilości makulatury.

Odbiór surowców odbędzie się  codziennie  rano przed pierwszą lekcją od godz.7.30 na parterze przy bloku sportowym.

Makulaturę oddajemy w postaci paczki związanej sznurkiem.

Dla zwycięskich  klas przewidziane są nagrody.

 

Opracowanie: R. Cieploch

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.