Rekolekcje Wielkopostne

Komunikat w sprawie zmian organizacji pracy szkoły w dniach 14 i 15 marca 2016 r.

1. W dniach 14 i 15 marca 2016 r. organizowane są rekolekcje wielkopostne dla uczniów.
  2. W dniach rekolekcji ( poniedziałek, wtorek) zmieniam organizację pracy szkoły w celu umożliwienia uczestnictwa młodzieży w rekolekcjach wielkopostnych.
  3. Zobowiązuję katechetów oraz wyznaczonych nauczycieli do sprawowania opieki nad uczniami biorącymi udział w rekolekcjach.
  4. W dniach 14 i 15 marca 2016 r. wszystkie klasy rozpoczynają dzień od spotkań rekolekcyjnych w kościele( godz 8:30 ). Po spotkaniach rekolekcyjnych wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły na zajęcia szkolne.
  5. Skrócone zajęcia lekcyjne odbywać się będą zgodnie z planem, począwszy od 1 godziny lekcyjnej, która rozpocznie się o  godz. 10:00. Harmonogram zajęć poniżej.
  6. Uczniowie, którzy nie uczęszczają na lekcje religii w czasie spotkań rekolekcyjnych zgłaszają się do świetlicy szkolne

HARMONOGRAM LEKCJI  w dniach 14 i 15 marca 2016 r.

1. 10:00 - 10:35
  2. 10:40 – 11:15