Szkolny Konkurs Fotograficzny - "Przyroda u twoich drzwi"

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu proekologicznego " Ekorozwój naszą przyszłością", ogłaszamy Szkolny Konkurs Fotograficzny pt. "Przyroda u twoich drzwi". Celem konkursu jest uwrażliwienie na piękno przyrody oraz dostrzeganie niezwykłych detali przyrody, które powstały w sposób naturalny lub są wynikiem degradacji środowiska. Ponadto celem konkursu jest rozwijanie wśród młodzieży umiejętności obserwacji przyrody, jej dokumentowania, interpretacji oraz opisu, a także kształtowanie świadomości ekologicznej uczestników.

Konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów naszego gimnazjum i będzie trwał do 31 marca br. Szczegóły uczestnictwa znajdziecie w regulaminie znajdującym się poniżej. Zapraszamy wszystkich do udziału!