• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Smaller Default Larger

Ferie z e-sportem – szkolny turniej League of Legends

Rozpoczęły się zapisy uczestników do szkolnego turnieju LEAGUE OF LEGENDS, którego rozegranie planowane jest na w pierwszy dzień ferii zimowych 15 lutego 2016r. Chęć uczestnictwa w turnieju prosimy zgłaszać do 5 lutego do członków Samorządu Szkolnego - Dawida Strzemiecznego z kl. III e i Szymona Kaźmierczaka z kl. IIIb wraz z wypełnionym przez kapitana każdej drużyny formularzem, który znajdziecie tutaj. Maksymalna ilość 5-osobowych drużyn - 6.

 W turnieju może wziąć udział 30 uczniów. Grupa przystąpi do eliminacji zaplanowanych na 15 lutego 2016r. Każda z 6 pięcioosobowych drużyn dopuszczonych do gry w LOL rozegra mecz eliminacyjny w systemie play-off. Do rundy półfinałowej przejdą 3 najlepsze zespoły z tej fazy rozgrywek. Półfinały odbędą się tego samego dnia w godzinach popołudniowych na zasadzie gry każdy z każdym. Walka finałowa odbędzie się między 2 najlepszymi drużynami. Zwycięska drużyna otrzyma nagrody - karty PaySafeCard.

Zapoznaj się z regulaminem turnieju.

Pobierz oświadczenie - zgodę rodzica/prawnego opiekuna na udział w turnieju.

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.