Ferie z e-sportem – szkolny turniej League of Legends

Rozpoczęły się zapisy uczestników do szkolnego turnieju LEAGUE OF LEGENDS, którego rozegranie planowane jest na w pierwszy dzień ferii zimowych 15 lutego 2016r. Chęć uczestnictwa w turnieju prosimy zgłaszać do 5 lutego do członków Samorządu Szkolnego - Dawida Strzemiecznego z kl. III e i Szymona Kaźmierczaka z kl. IIIb wraz z wypełnionym przez kapitana każdej drużyny formularzem, który znajdziecie tutaj. Maksymalna ilość 5-osobowych drużyn - 6.

W turnieju może wziąć udział 30 uczniów. Grupa przystąpi do eliminacji zaplanowanych na 15 lutego 2016r. Każda z 6 pięcioosobowych drużyn dopuszczonych do gry w LOL rozegra mecz eliminacyjny w systemie play-off. Do rundy półfinałowej przejdą 3 najlepsze zespoły z tej fazy rozgrywek. Półfinały odbędą się tego samego dnia w godzinach popołudniowych na zasadzie gry każdy z każdym. Walka finałowa odbędzie się między 2 najlepszymi drużynami. Zwycięska drużyna otrzyma nagrody - karty PaySafeCard.

Zapoznaj się z regulaminem turnieju.

Pobierz oświadczenie - zgodę rodzica/prawnego opiekuna na udział w turnieju.