• Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Smaller Default Larger

Głosuj na swoje koleżanki!

Patrycja BorawskaIda WajgeltSerdecznie zapraszamy całą społeczność szkoły i wszystkich zainteresowanych do głosowania na nasze dwie uczennice  - Patrycję Borawską i Idę Wajgelt w Plebiscycie "7 wspaniałych" na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Sieradzkiej organizowanym przez Nasze Radio i portal Nasze.fm. Zasady głosowania zamieszczamy poniżej.

 

 

Patrycja Borawska z klasy II a - jest brązową medalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce w barwach województwa łódzkiego. Na Patrycję możemy oddać głos wysyłając SMS pod numer 71601 o treści: NASZE.SPORTOWIEC2

Ida Wajgelt jest uczennicą klasy II d - to dwukrotna wicemistrzyni Europy do lat 13 w kata i kumite. Na Idę możemy oddać głos wysyłając SMS pod numer 71601 o treści: NASZE.SPORTOWIEC21

Wszystkich serdecznie zachęcamy do głosowania 

Dzięki za głosy!!!

oprac.: Marcin Gabrysiak

fot.: Piotr BakowiczWyszukiwarka

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.