• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

Smaller Default Larger

Jarmark Bożonarodzeniowy i Jasełka

Jarmark Bożonarodzeniowy i Widowisko JasełkoweW dniu 17 grudnia br. odbyły się tradycyjne Jasełka, które już po raz drugi połączono w naszej szkole z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym. Uczniowie wszystkich klas przygotowali specjalne, świąteczne stoiska na których oferowano ręcznie wykonane ozdoby oraz domowe wypieki.

 

 

Tegoroczne widowisko jasełkowe zatytułowane było "Moje Betlejem", brali w nim udział uczniowie z wielu klas naszej szkoły oraz szkolny chór. Przedstawienie opowiadało historię Świętej Rodziny i zostało przygotowane pod kierunkiem Pań: Jolanty Wojdały, Małgorzaty Kasprzyk i Małgorzaty Stobieckiej. Opiekę nad stroną muzyczną i chórem sprawował Pan Marcin Krzymiński. Swą obecnością uroczystość zaszczycili: Prezydent Miasta Sieradza Pan Paweł Osiewała, Wikariusz Biskupi i proboszcz parafii Wszystkich Świętych ks. Marian Bronikowski oraz wikariusz tej parafii ks. Michał Styczyński, a także liczne grono nauczycieli,rodziców uczniów naszej szkoły i wreszcie sami uczniowie. Po występach, wszystkich gości, zaproszono do stoisk handlowych, które  przygotowała każda z klas według swojego pomysłu. Gimnazjaliści zachęcali do kupna własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych, a także wypieków wykonanych przez ich mamy. Chętnych do zakupu nie brakowało, bo nasza sala gimnastyczna była pełna.

Pełna fotorelacja z uroczystości znajduje się w galerii strony.Wyszukiwarka

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.