• Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

Smaller Default Larger

Zakończenie zbiórki zabawek i wizyta w "Domu Światełko" w Godynicach

W dniu 10 grudnia zakończyła się w naszej szkole zbiórka zabawek dla dzieci "Domu Światełko" w Godynicach. Udało nam się zebrać pokaźną ich ilość, za co dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Dzień później do "Światełka" udała się delegacja szkoły, a w jej składzie znaleźli się: p. Maria Mikołajczyk - opiekun Samorządu Uczniowskiego, Dawid Strzemieczny z kl. IIIe - przewodniczący i Weronika Nagielska z klasy Id - członek samorządu. Radość, jaką dzieci miały z podarowanych zabawek i kolorowanek, udzieliła się wszystkim obecnym, a wychowankowie zabrali reprezentantów naszej szkoły na zwiedzanie swojego domu. Zobaczyli kolorowe, ciepłe pokoje ze ścianami ozdobionymi fototapetami i przekonali się, że wszystkie znajdujące się tam dzieci są dla siebie jak jedna, wielka rodzina.

Katolicka Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Dom Światełko" powstała w styczniu 1999 roku z inicjatywy siostry ze  Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK - s. Elżbiety Książek. Od samego początku wielką troską "Domu Światełko" jest stworzenie takiego klimatu, warunków i atmosfery, aby dzieci czuły się ważne, kochane i potrzebne. I właśnie tak tam jest.Wyszukiwarka

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.