• Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

Smaller Default Larger

Sukces w konkursie plastycznym „Mój Kalendarz 2016”

Podsumowanie konkursu W grudniu  został oficjalnie podsumowany w CEE w Sieradzu konkurs plastyczno-ekologiczny "Mój Kalendarz 2016".  Jego uczestnicy mieli za zadanie przygotować pracę artystyczną w dowolnej technice przedstawiającą zagadnienia związane z obowiązującą od 1 lipca br. w Sieradzu kolorystyką segregacji odpadów.

Do Centrum Edukacji Ekologicznej wpłynęło 160 prac przygotowanych przez uczniów i wychowanków 12 szkół podstawowych, gimnazjów i placówek opiekuńczo-wychowawczych. Nasza szkoła odniosła sukces w konkursie: trzy laureatki: Lidia Kołodziejczyk z 3a, Emilia Nowak z 3a, Agata Michalska z 3c oraz jedno wyróżnienie dla Małgorzaty Łężak z 1e.

Gratulacje i nagrody za najlepsze prace przekazywali młodzieży m.in. Paweł Osiewała, prezydent Sieradza i Mirosław Antoni Owczarek, przewodniczący Rady Miejskiej w Sieradzu.

Opracowanie: A. Gawron

Zdjęcia: nasze.fm

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.