Sukces w konkursie plastycznym „Mój Kalendarz 2016”

Podsumowanie konkursu W grudniu  został oficjalnie podsumowany w CEE w Sieradzu konkurs plastyczno-ekologiczny "Mój Kalendarz 2016".  Jego uczestnicy mieli za zadanie przygotować pracę artystyczną w dowolnej technice przedstawiającą zagadnienia związane z obowiązującą od 1 lipca br. w Sieradzu kolorystyką segregacji odpadów.

Do Centrum Edukacji Ekologicznej wpłynęło 160 prac przygotowanych przez uczniów i wychowanków 12 szkół podstawowych, gimnazjów i placówek opiekuńczo-wychowawczych. Nasza szkoła odniosła sukces w konkursie: trzy laureatki: Lidia Kołodziejczyk z 3a, Emilia Nowak z 3a, Agata Michalska z 3c oraz jedno wyróżnienie dla Małgorzaty Łężak z 1e.

Gratulacje i nagrody za najlepsze prace przekazywali młodzieży m.in. Paweł Osiewała, prezydent Sieradza i Mirosław Antoni Owczarek, przewodniczący Rady Miejskiej w Sieradzu.

Opracowanie: A. Gawron

Zdjęcia: nasze.fm