W mikołajkowym nastroju...

Mikołajki 201507 grudnia obchodziliśmy w nastroju mikołajkowym. Na korytarzach i w salach naszej szkoły dominowała czerwień kubraków, czapki Mikołaja, pojawiły się elfy, śnieżynki i renifery. Widać, jak pomysłowi są gimnazjaliści.

Do wspólnej zabawy przyłączyli się nie tylko niemal wszyscy uczniowie, ale również nauczyciele i pani dyrektor. Sprawili oni, że ten dzień był wyjątkowy i zapachniało nam Świętami Bożego Narodzenia.

Przepięknie udekorowane zostały sale lekcyjne, dlatego trudno było wyłonić zwycięzcę konkursu na najciekawszy wystrój klasy. Naprawdę wszystkie zasługiwały na najwyższe uznanie, ale podium ma ograniczone miejsca, dlatego:

I miejsce przyznano kl. Ie i pani Bogumile Szewczyk za salę 336

II miejsce - opiekunom klasy 114, czyli klasie Ic i pani Izabeli Matławskiej

III miejsce przypadło klasie IIId i pani Renacie Cieploch za salę 224

Wyróżniono również wystrój sali 222, której opiekunem jest pani Aneta Leśkiewicz i klasa Ia.

Zwycięzcy otrzymali gratulacje i nagrody.

Mikołajki szkolne przygotował Samorząd Uczniowski z opiekunem p. Marią Mikołajczyk.

oprac.: M. Mikołajczyk