• Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

Smaller Default Larger

W mikołajkowym nastroju...

Mikołajki 201507 grudnia obchodziliśmy w nastroju mikołajkowym. Na korytarzach i w salach naszej szkoły dominowała czerwień kubraków, czapki Mikołaja, pojawiły się elfy, śnieżynki i renifery. Widać, jak pomysłowi są gimnazjaliści.

 

 

 

            Do wspólnej zabawy przyłączyli się nie tylko niemal wszyscy uczniowie, ale również nauczyciele i pani dyrektor. Sprawili oni, że ten dzień był wyjątkowy i zapachniało nam Świętami Bożego Narodzenia.

            Mikołaj w towarzystwie Mikołajowej i Śnieżynek zapewniali słodki poczęstunek (sponsor - Rada Rodziców) a uczniowie atrakcje w postaci śpiewanych kolęd i popisów w pięknej recytacji wierszyków dla Mikołaja Laughing

           Przepięknie udekorowane zostały sale lekcyjne, dlatego trudno było wyłonić zwycięzcę konkursu na najciekawszy wystrój klasy. Naprawdę wszystkie zasługiwały na najwyższe uznanie, ale podium ma ograniczone miejsca, dlatego:


I miejsce przyznano kl. Ie i pani Bogumile Szewczyk za salę 336

II miejsce - opiekunom klasy 114, czyli klasie Ic i pani Izabeli Matławskiej

III miejsce przypadło klasie IIId i pani Renacie Cieploch za salę 224

Wyróżniono również wystrój sali 222, której opiekunem jest pani Aneta Leśkiewicz i klasa Ia.

Zwycięzcy otrzymali gratulacje i nagrody.

Mikołajki szkolne przygotował Samorząd Uczniowski z opiekunem p. Marią Mikołajczyk.

 

oprac.: M. Mikołajczyk



Wyszukiwarka

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.