• Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

Smaller Default Larger

Apel z okazji Święta Niepodległości

Apel_niepodległośćPokaz musztry w wykonaniu żołnierzy z 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia był jednym z elementów tegorocznych, szkolnych obchodów 97. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

W apelu przygotowanym przez uczniów naszego gimnazjum udział wzięli żołnierze 15. SBWD pod dowództwem majora Andrzej Bubka. Wizyta sieradzkich żołnierzy w czasie listopadowych uroczystości to już tradycja i element współpracy Gimnazjum nr 3 z brygadą. Apel nie był jedynym akcentem obchodów patriotycznego święta. Na szkolnych korytarzach pojawiły się również plakaty przygotowane przez uczniów klasy III a. Te przedstawiały historię Polki od momentu utraty niepodległości aż do momentu jej odzyskania.Wyszukiwarka

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.