• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Smaller Default Larger

Udział w pogrzebie żołnierza

Pogrzeb Teofila Jurka - żołnierza sieradzkiego Września 1939 roku W sobotę, 21 listopada młodzież naszego gimnazjum wzięła udział w pogrzebie TEOFILA JURKA, ŻOŁNIERZA SIERADZKIEGO WRZEŚNIA. Szczątki żołnierza 31. Pułku Strzelców Kaniowskich zostały odnalezione w Mnichowie po 76 latach. Ostatnie pożegnanie bohatera odbyło się z honorami wojskowymi z udziałem Ministra Obrony Narodowej, Pana Antoniego Macierewicza w Sieradzu - Męce.

Wśród licznych pocztów sztandarowych był poczet Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu W skład pocztu wchodzili: Julia Madajska, Martyna Janczak oraz Bartłomiej Rogalski. Nasi uczniowie Blanka Grzelak, Natalia Gotkowicz oraz Nikolas Alejziak opiekowali się również sztandarem Związku Sybiraków w Sieradzu.

Opracowanie: H. Rajewska

Zdjęcia: sieradz.naszemiasto.plWyszukiwarka

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.