• Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Smaller Default Larger

Konkurs na nową szatę graficzną strony internetowej

W związku ze zmianą wyglądu naszej szkolnej strony internetowej ogłaszamy konkurs na najlepszą koncepcję graficzną tła strony www.gim3sieradz.pl.  Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

 

 1. Uczestnikiem konkursu może być uczeń Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu.
 2. Uczestnik konkursu zobowiązany jest złożyć pracę konkursową w formie elektronicznej na płycie CD wraz z podpisana przez rodzica/opiekuna prawnego umową licencyjną w terminie do 30 listopada 2015 r. do Pani Anety Leśkiewicz lub przesłać pocztą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
 3. Praca konkursowa powinna mieć formę pliku graficznego w formacie png. Uczestnik powinien zachować plik źródłowy do momentu rozstrzygnięcia konkursu i ogłoszenia wyniku.
 4. Elementy grafiki mogą nawiązywać do symboli związanych z Unią Europejską, do uroczystości  i wydarzeń szkolnych, aktualnych zdjęć szkoły lub uczniów Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu. Logotyp Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej może stanowić element zaprojektowanego tła.
 5. Elementy grafiki mogą być zamieszczone w górnej części szablonu strony (nad menu) lub stanowić tło po bokach szablonu. Szerokość szablonu to 1000 pikseli, wysokość obszaru nad górnym menu – do 210 pikseli.
 6. W swoich pracach uczniowie mogą wykorzystać samodzielnie zaprojektowane elementy graficzne, samodzielnie wykonane zdjęcia, szkolne zdjęcia zamieszczone w galerii na aktualnej stronie internetowej szkoły lub elementy graficzne pobrane z Internetu.
 7. W pracy można wykorzystać elementy graficzne pobrane z Internetu udostępnione na licencji GNU GPL. Wraz z wykorzystanym w projekcie elementem graficznym należy podać adres internetowy, z jakiego został on pobrany.
 8. Elementy grafiki mogą być stworzone w wybranym licencjonowanym edytorze grafiki i powinny być dziełem autorskim ucznia.
 9. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują cząstkową ocenę celujący z przedmiotu Informatyka. 
 10. Wynik konkursu ogłoszony zostanie do 4 grudnia 2015 r. 
 11. Uczeń, którego praca zostanie wybrana przez jury otrzymuje nagrodę rzeczową – kartę Paysafecard 50. Zwycięski projekt umieszczony zostanie na naszej stronie wraz z danymi autora projektu. 

 

 

 Wyszukiwarka

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.