• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biorą udział w obchodach świąt państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzają miejsca pamięci narodowej i uczą się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Smaller Default Larger

Prace porządkowe przy mogile żołnierzy

Prace porządkowe przy mogile żołnierzy w Sieradzu - Męce W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych uczniowie klasy Ic, wspólnie z żołnierzami 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia, uporządkowali zbiorową mogiłę żołnierzy 31. Pułku Strzelców Kaniowskich na cmentarzu katolickim w Sieradzu - Męce.

Zapalenie zniczy oraz złożenie kwiatów na mogiłach było oddaniem hołdu poległym żołnierzom oraz upamiętnieniem miejsca tych, którzy walczyli i oddali życie za ojczyznę.
Tego rodzaju przedsięwzięcie pozwala nie tylko uhonorować bohaterów, ale przede wszystkim jest świadectwem wspaniałej postawy młodego pokolenia, które w ten sposób upamiętnia miejsca szczególne dla Polaków i ich historii.


Wyszukiwarka

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.