Prace porządkowe przy mogile żołnierzy

Prace porządkowe przy mogile żołnierzy w Sieradzu - Męce W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych uczniowie klasy Ic, wspólnie z żołnierzami 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia, uporządkowali zbiorową mogiłę żołnierzy 31. Pułku Strzelców Kaniowskich na cmentarzu katolickim w Sieradzu - Męce.

Zapalenie zniczy oraz złożenie kwiatów na mogiłach było oddaniem hołdu poległym żołnierzom oraz upamiętnieniem miejsca tych, którzy walczyli i oddali życie za ojczyznę.
Tego rodzaju przedsięwzięcie pozwala nie tylko uhonorować bohaterów, ale przede wszystkim jest świadectwem wspaniałej postawy młodego pokolenia, które w ten sposób upamiętnia miejsca szczególne dla Polaków i ich historii.